top of page

Tarif Atölyesi

Sizler için hazırladığımız birbirinden lezzetli denenmiş tarifler için takipte kalın. Yapmak istediğiniz herhangi bir ürünün tarifini bizimle iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Size özel tariflerinizi de yayınlamamız için bize gönderebilirsiniz.

Aynı Zamanda da Sipariş hattını kullanarak arkanıza rahatça yaslanıp sizin için özel gecelerinizde veya gelecek olan misafirlerinizi ağırlamamızda yardımcı olmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Tarif Atölyesi ailesi olarak, Düğün, Nişan, Doğum Günü Kutlamaları, Evlilik Teklifi edebileceğiniz bir ortamı biz sizin için organize edip özel günlerinizde dilediğiniz konsepti uyguluyoruz. Profesyonel kadromuzla her zaman ve her koşulda yanınızdayız. 

Özel Günleriniz için ayarladığımız ve organizasyonunu sizin için hazır hale getirdiğimiz Dünya çapında bir ekibe sahibiz. Sizde unutulmaz bir gün veya gece geçirmek istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Eiffel Tower'ın tam altında muhteşem bir atmosferde sadece size özel hazırlanmış bir masada evlilik teklifinizi yapabilir, özel bir platform üzerinde 12 kişilik bir masada, ayaklarınızı yerden keserek havada akşam yemeğinizi yiyebilir veya Deniz kenarında muhteşem bir ambiyansta arkadaşlarınızla geçirmek istediğiniz özel günlerinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz. Siz dileyin biz sizin hayalinizi gerçekleştirelim.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin..

IMG_5865.jpg
bottom of page